Nocna Zmiana Bluesa

WARNER MUSIC POLAND, w serii "Złota kolekcja"

11 marca br. nakładem WARNER MUSIC POLAND, w serii "Złota kolekcja" ukaże się dwupłytowy album Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa. Pierwsza z płyt - "Chce się grać" -zawiera 20 studyjnych utworów pochodzących z rożnych płyt wydanych po roku 2000. Drugi krążek
- "Hotelowy blues" - zawiera 18 utworów z koncertów wydanych wcześniej na CD bądź DVD lub nigdy dotąd niepublikowanych. Wybór utworów jest moim zdaniem trafny i reprezentatywny dla tego, co muzycznie robimy od 34 lat. Polecamy.

Płyta "Back to the roots" wyróżniona na International Blues Challenge 2016!

Spośród wszystkich płyt nadesłanych z całego świata do Memphis na International Blues Challenge 2016, album zawierający zapis koncertu Nocnej Zmiany Bluesa (The Blues Nightshift) jaki odbył się w Olsztynie w listopadzie 2014 został zakwalifikowany do półfinału w kategorii "Best Self-Produced CD":Wyróżnienie to jest potwierdzeniem "u samych źródeł" prezentowanej przez zespół jakości, szczególnie że jest to album koncertowy, czyli nagrany 100% na żywo. Polecamy!

Suwałki Blues Festival 2015

W czwartek, 9 lipca 2015 – przy wybuchu armatnim, podczas festiwalu w Suwałkach odbyło się otwarcie Alei Sław Bluesa w Suwałkach. W płytach chodnikowych na deptaku spacerowym pojawiły się nazwiska artystów, którzy w ubiegłych latach wystąpili podczas Suwałki Blues Festival - Nocna Zmiana Bluesa została uhonorowana w doborowym towarzystwie!

 suwalki aleja nocna zmiana6

W odsłonięciu tablic wzięli udział: marszałek Mieczysław Baszko, Jadwiga Mariola Szczypiń, przewodnicząca Rady Miejskiej w Suwałkach, Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wraz z zastępcami Ewą Sidorek i Łukaszem Kurzyną, Bożena Kamińska, dyrektor SOK, Alicja Andrulewicz, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji UM, Mariusz Klimczyk, sekretarz miasta, Jan Chojnacki, dziennikarz radiowej „Trójki”, Andrzej Matysik, redaktor naczelny kwartalnika „Twój Blues” oraz Bogdan Topolski, dyrektor artystyczny festiwalu.